sarsaparilla-korzen

Poznaj dobroczynne właściwości sarsaparilli

Sarsaparilla – choć brzmi dość tajemniczo, nie są sekretem jej cudowne właściwości. Roślina od wieków wykorzystywana w medycynie naturalnej znów święci triumfy. Przeżywa swoją „drugą młodość” – stanowi składnik wielu suplementów.

Mówi się, że sarsaparilla pomaga na wszystko. A nie od dziś wiadomo, że jak coś jest od wszystkiego to jest … Jednak nie w tym przypadku. Roślina faktycznie wykazuje dobroczynne działanie: począwszy od dolegliwości skórnych, a skończywszy na sercu.

Nie tylko na trądzik

Sarsaparilla kojarzy Ci się wyłącznie z leczeniem trądziku? Słusznie. Wspiera walkę z trądzikiemdziała przeciwzapalnie i antybakteryjnie, pozwalając pozbyć się wyprysków i zapobiec powstawaniu kolejnych. Pamiętaj jednak, że nie można zawężać działania tej cennej rośliny. Jest bowiem istnym panaceum na wiele dolegliwości, pozwalając poprawić kondycję zdrowotną i nie tylko…

Zmniejsza retencję płynów

Zatrzymywanie wody w organizmie to zmora wielu kobiet. Gromadząca się w tkankach woda jest przyczyną cellulitu czy przybierania na wadze. W tym przypadku sarsaparilla jest odpowiedzią na wszystkie bolączki. Wykazując właściwości moczopędne, pozwala pozbyć się nadmiaru wody. Zawdzięcza to saponinom.

Działa detoksykacyjnie

Sarsaparilla wykazuje silne właściwości detoksykacyjne. Wspomaga oczyszczanie organizmu, dzięki czemu wspiera pracę nerek i wątroby. W połączeniu z działaniem przeciwzapalnym, wspiera leczenie zapalenia stawów, żółtaczki, reumatyzmu czy obrzęków.

Poprawia kondycję skóry

Sarsaparilla okazuje się sojusznikiem w walce ze skórnymi schorzeniami. Świetnie sprawdza się w łagodzeniu objawów łuszczycy, doprowadzając do remisji.

Ułatwia budowę muskulatury

To dobra informacja dla sportowców chcących wiele osiągnąć w kulturystyce. Sarsaparilla przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej – nie musisz więc już sięgać po syntetyczne sterydy. I wcale nie chodzi wyłącznie o kwestie etyki i legalności, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Sarsaparilla nie wywołuje żadnych działań niepożądanych, a sterydy bardzo często tak.

Poprawia sprawność seksualną

Sarsaparilla od wieków była wykorzystywana do leczenia zaburzeń potencji w Ameryce Południowej. Jej właściwości koncentrują się bowiem także wokół poprawy ukrwienia, co dla mężczyzn nieosiągających erekcji okazało się być wybawieniem.

Ale i kobiety mogą sięgać po sarsaparillę, jeśli tylko odczuwają zmniejszone zainteresowanie seksem. Roślina wzmaga pożądanie, poprawiając ukrwienie narządów płciowych.

Gdzie znajdziesz sarsaparillę?

Nie jest powiedziane że w Meksyku znajdziesz tę cudowną roślinę. A nawet jeśli, pomyśl jak kosztowna będzie taka podróż. Dlatego lepiej odwiedzić sprawdzone sklepu zielarskie albo … kupić Nonacne. Nie zapominaj, że właśnie w tym suplemencie znajdziesz aż 200 mg cennego ekstraktu sarsaparilla . Zamiast więc parzyć ziółka (nomen omen mało smaczne), wystarczy łyknąć 1-2 kapsułki dziennie i … oczekiwać efektów.

Zamów Nonacne już teraz, by wykorzystać potencjał skrywany przez sarsaparillę

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>